Recenzie Bissell

Overený zákazník Extreme Digital zRt Slávka

Pridané: 4. marca 2021

(naposledy upravené 4. marca 2021)

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• cena čistiaceho prípravku

Kúpa sa jednoznačne oplatila. Je to výborný pomocník pri vysávaní a umývaní v jednom kroku. Vysáva výborne koberce, dlažby i parkety. Kraje síce neumyje, avšak povysáva. Stroj čosi váži, ale zväčša využíva kolieska. Zvážila by som bezšnúrový bissell. Cena nie je nízka, avšak s odstupom mesiacov to bola dobrá investícia. Upratovanie mi teraz zaberie len zlomok času.

Overený zákazník lacne-nakupy.sk Anna

Pridané: 4. marca 2021

Zakúpený v lacne-nakupy.sk

Vyborny pomocnik, nadmieru spokojnost.
Filter treba radšej vybrat a
presusit.

Lucia Lucia

Pridané: 15. februára 2021

• Vysáva a mopuje, alebo každá činnosť samostatne
  • Účinná para
  • Pohodlné používanie
  • Dostatočne dlhý kábel

Samotný vysávač je trochu hlučnejší, ale mopovanie je pohodlné a kvalitné. Je možné si zapnúť dva stupne intenzity pary. Pomocou pary dokonale vyčistite podlahu. Dobrá voľba.

Overený zákazník sk.ab-com.cz Alena

Pridané: 8. februára 2021

Zakúpený v sk.ab-com.cz

• Naozaj je super,ma dobry tah a koberec vyzera ako novy.som spokojna
  • Hlucny

Pridané: 8. februára 2021

• Rotačné kefy v podlahovej ako aj v malej hubici
  • Led podsvietenie
  • Hepa filter
  • Dlhá výdrž batérie
  • Držiak na stenu s možnosťou nabíjania
  • Kvalitné spracovanie

Dobrý pomocník so slušným výkonom. Držiak na stenu je zároveň aj nabíjačka. Kvalitne spracované materiály. Tri stupne výkonu a slušná výdrž. Rotačná kefa je v podlahovej ako aj v malej hubici a čistiť ich skoro vôbec netreba. Kvalitný tyčový vysávač.

Bissell 1987N

Bissell 1987N

Overený zákazník Agem Computers s.r.o. Nat

Pridané: 7. februára 2021

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

• Dobry tah
  • Dobra vydrz

Overený zákazník sk.ab-com.cz Marek

Pridané: 6. februára 2021

• Vysoký výkon
  • Malý
  • Vysáva a čistí podlahu súčasne
  • Umyje podlahu účinnejšie ako bežný mop
  • Po použití sa jednoducho očistí
  • Hrozne hlučný
  • Škoda, že není na akumulator

Bohužiaľ sa musíme pri vyberte vysávača rozhodnúť ci chceme bezkáblový alebo vysoký výkon.

CrossWave je vysoko výkonný a môžem určite odporučiť.
Slúži hlavne na pohodlné vysávanie a umytie podlahy a v tomto obstál na jednotku.

Asi Jedine co mi vadí je ten hluk.
Az taky pisklavy hlučný zvuk, že aj po vypnutí mi ešte píska v ušiach.
To vážne nepreháňam. Oproti nemu je môj čistič koberca s vybracnou kefou (inak tiež od značky Bissell) tichý ako muška.

Overený zákazník sk.ab-com.cz Emili

Pridané: 4. februára 2021

Zakúpený v sk.ab-com.cz

Jedným slovom : ak si myslíte,ze máte v dome čisto, Bissell vás vyvedie z omylu. Ja som s ním veľmi spokojná, nakoľko bývam v dome a máme mačky aj psov. Keďže maju voľný pristup von , tak vysávanie a umývanie podlahy je nutné cca 3-4 x denne. S Bissellom je to omnoho lepšie . Ťah vysávania má veľmi dobrý. Pre mňa je hlavný benefit ,že neumývam podlahu mopom dookola tou istou špinavou vodou. Povysáva a následne umyje aj väčšie nečistoty. Schody s ním síce veľmi neumyjete , a taktiež s ním pracovať je potrebné pomalšie, aby nezanechal šmuhy na podlahe . A vôbec mi nevadi , že ho musim po použiti vyčistiť. Je to jednoduché a aspoň vidím čo všetko bolo na podlahe. Používam ho prevažne na dlažbu, ale v pohode sa dá použiť aj na plávajúcu podlahu, len si regulujem prívod vody. A čo sa týka kobercov, tak urcite len na rozmerovo väčšie.

Overený zákazník sk.ab-com.cz Overený zákazník

Pridané: 28. januára 2021

Zakúpený v sk.ab-com.cz

Výhody
Mopuje aj vysava zároveň
Čistí s vysokou účinnosťou
Jednoduchá obsluha
Jednoduche čistenie
Nevýhody
Ziadne zatiaľ

Pridané: 20. januára 2021

• vysáva aj umýva zároveň
  • vhodný na tvrde povrchy ako aj koberce
  • nezanecháva mokre podlahy ( super na plavajuce podlahy )
  • rýchle čistenie
  • hlučný ( ale v pohode, ved to nie je funkcia vysávača, dá sa vydržať )
  • umýva asi 2 cm od steny ( nám to ale nevadí, hlavne že vysaje prach a špinu )

Určite odporučam ako výborného pomocníka, dlho som hladala taký vysavač, ktorý povysáva aj poumýva zároveň. Hluk sa dá tú chvílku vydržať a to že neumyje uplne pri stene, nám nevadí, pretože tam je väčšinou len prach , ktorý ale super povysáva.

Pridané: 20. januára 2021

• účinné a efektívne vysávanie a zároveň hygienické umytie parou
  • rýchle nahrievanie
  • možnosť dokúpenia príslušenstva

Výborný parný čistič na podlahy. Dlho som hľadala niečo praktické a rýchle. V jednom kroku povysávam a hneď aj hygienicky vytriem podlahu. Návleky sa jednoducho vymieňajú a na každú miestnosť môžem použiť čistý návlek čím zabezpečím podlahu čistú. Žiadnu nečistotu nerozmazávam po podlahe. Odstráni hrubú nečistotu aj jemný prach, škvrny, mastnotu. Vďaka rýchlemu nahrievaniu do cca 1 minúty je stále po ruke. Som veľmi spokojná.

Pridané: 20. januára 2021

• Možnosť vysávania a mopovania zároveň, alebo každá činnosť zvlášť
  • Dokonale účinná para
  • Dostupnosť zakúpenia nového mopu a iných vecí
  • Jednoduché použitie

Super pomocník. Bissell je Americká značka s dlhoročnou tradíciou. Vysáva a mopuje zároveň, alebo len vysáva, alebo len mopuje. Používam ho hlavne ako mopovač, ale ak uvidím nejaké smietko, tak ho viem rýchlim zapnutím vysávača odstrániť. Mopovanie je pomocou pary čo je dostatočne účinné a nie sú potrebné žiadne čistiace prostriedky. Podlaha po mopovaní je dokonale čistá. Odporúčam, neoľutujete.

Pridané: 20. januára 2021

• Vysáva a zároveň vyčistí podlahu
  • Použitie aj na koberec
  • Dve nádoby, na čistú a špinavú vodu
  • Rýchle vyčistenie samotného prístroja
  • Dlhý kábel
  • Hlučnosť

Tohto pomocníka musím pochváliť. Povysáva a zároveň vyčistí podlahu. Používam ho hlavne na tvrdej podlahe hlavne pri vchode ak je špinavá od topánok a tú krásne vyčistí, ale pri stene ju musím umyť ručne čo mi až tak nevadí. Dá sa použiť aj na koberec, čo som si mala možnosť vyskúšať keď moja dcéra vyliala naň mlieko. Vysávač odsal mlieko z koberca a kefa ho pekne vyčistila. Na takéto akútne použitie je to super, ale pozor...nie je to tepovač, čiže nejaké staré fľaky nedokáže až tak hĺbkovo vyčistiť. Na to je vhodnejší tepovač. Je to super pomocník, odporúčam.

Pridané: 19. januára 2021

• vysáva, umýva, vytiera v jednom
  • účinnosť
  • jednoduchosť obsluhy a údržby
  • možnosť dokúpenia dieľov
  • hmostosť,
  • hlučnosť

Tak tento stroj je úplne perfektný. Značka je možno menej známa, no mala som možnosť vidieť na živo a presvedčil ma. Mám doma 2 deti, 3 psov a doteraz som nič lepšie v domácnosti na upratovanie podlahy nemala. Povysáva, umyje a vytrie podlahu jedným ťahom. Rozsypané granule, rozbité vajíčko, vyliata miska s cereáliami, blato a chlpy? Vždy to bolo o utierkách, vedre s vodou, čo zabralo kopec času. Takto mám po ruke prístroj, čo tu nečistotu povysáva, hneď umyje a vytrie tak, že do pár sekúnd je podlaha suchá. Všetko robí s čistou vodou a účinným saponátom, takže žiadne nečistoty neťahá na kefe po podlahe. Vyhovuje mi, že je na kábel, pretože niekedy je upratovanie dlhšie, alebo častejšie a nemusím čakať na dobitie batérie. Používam aj na osvieženie koberca. Vrelo odporúčam.

Pridané: 13. januára 2021

• Kvalitné spracovanie
  • Kvalitné rotačné kefy
  • Led podsvietenie aj na štrbinovom nádstavci
  • Hepa filter
  • Dlhá výdrž batérie
  • Držiak na stenu s možnosťou nabíjania

Mám tento tyčový vysávač doma dva týždne a je to super pomocník. Najprv som o tejto značne nepočul, ale keď som si zistil že je to Americká značka so 140 ročnou tradíciou, tak som si povedal, že to vyskúšam a neľutujem. Je to krásny kus tyčového vysávača kvalitne spracovaný. Podlahová hubica s rotačnou kefou má super Led osvetlenie a dokonca jednu ledku má aj štrbinový nádstavec. V balení je držiak na stenu, ktorý zároveň slúži ako nabíjacia stanica a zároveň si viem na tento držiak pricvaknúť aj príslušenstvo. V tomto prípade je to štrbinový nádstaves a malá rotačná kefa. Máme dom malého psa a musím povedať, že rotačné kefy sú super, málo čo sa v nich zachytí, chválim. Výkon samotného vysávača je super, má tri stupne výkonu a pri minimálnom výkone, čo na tvrdú podlahu úplne stačí, vydrží cca 50min. Odporúčam...palec hore.

Overený zákazník sk.ab-com.cz Rubin Pavol

Pridané: 4. januára 2021

Zakúpený v sk.ab-com.cz

• Už dávno som zháňal tento produkt.

Overený zákazník www.Digital24.sk Vladimír

Pridané: 29. decembra 2020

Zakúpený v www.Digital24.sk

• dve nádoby
  • dlžka kábla 7,5 metra
  • vysáva a umýva zároven
  • sám sa dokáže vyčistiť
  • pri umývaní musíte bud stláčať alebo držať tlačítko na umývanie

Bissel CrossWawe Pet Pro je kvalitný výrobok, zvlášť je nádoba na čístú vodu a zvlášť na špinavú vodu. Hlučnosť je úplne normálna, vysáanie a umývanie je super. Spokojnosť nadovšetko.

Overený zákazník sk.ab-com.cz Overený zákazník

Pridané: 27. decembra 2020

Zakúpený v sk.ab-com.cz

Vyskúšali sme ho včera,mamina veľmi spokojná.Ani som netušila koľko vlasov je stále na podlahe.Vysavala a zároveň umývala podlahy,je veľmi spokojná.

Overený zákazník sk.ab-com.cz Valika

Pridané: 25. decembra 2020

Zakúpený v sk.ab-com.cz

Splnil moje očakávania,chcela som,aby sa dalo zmývať a vysávať to dokáže aj súčasne, pomerne rýchlo som mala pozmývaný celý dom - kúpeľne a chodba s dlažbou a zvyšok plávajúca podlaha, intenzita pary sa dá nastaviť čo je tiež výhoda,rozvoniaval celý dom vďaka vôni- kapsuly, ktorá sa dáva do návlekov na zmývanie,som veľmi spokojná,čiže by som tento výrobok odporúčala aj ďalej, využila som ho na podlahy na čo je aj určený.Nevýhodou je, že sa nedá vypnúť,iba vytiahnutím zo zásuvky.

Bissell 2635J

Bissell 2635J

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 18. decembra 2020

Zakúpený v OKAY.sk

• nízky tlak pary po pripojení nástavca

Zobrazujem 121 - 140 zo 176 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9