Recenzie Bissell

Trochu ťažší

Overený zákazník Extreme Digital zRt Overený zákazník

Pridané: 16. mája 2018

Zakúpený v Extreme Digital zRt

výborný pomocník pri malých deťoch :o)

Overený zákazník Techtube Overený zákazník

Pridané: 22. marca 2018

Zakúpený v Techtube

• Presne taký som chcela. Som spokojná.
  • Krátka hadica. Ale to je asi sila zvyku.

Pridané: 21. marca 2018

• Vysáva lepšie ako bežný vysavač a zároveň stlačením tlačidla umýva a suší.Neostáva mokrá podlaha. Dokonalé vyčistí aj koberce aj podlahy. Dobrá manipulácia aj pre nižších ľudí. Čistenie stroja úplne jednoduche.
  • žiadne.

Určite neľutujem že sme si ho kúpili. Ušetrí veľa času, nakoľko nemusíte najprv vysávať a potom umývať mopom. Je to 3 v 1. Zoberie aj hrubé nečistoty, aj chlpy od psov.

Overený zákazník InterStore.sk Overený zákazník

Pridané: 23. januára 2018

Zakúpený v InterStore.sk

Ešte som neskúšal ale hádam to bude OK

Pridané: 8. januára 2018

• veľmi dobrý pomocník dobre povysáva aj dobre vyčistí parou som velmi spokojná s kúpou podlahy su ovela čistejšie ako ked boli klasicky povysávane a hadrou utrete rozhodovali sme sa medzi rowentou kupili sme bissell 100 eur usetrili a po vyskusani vysávaca a čističa zároven velka spokojnost kupili sme ho cez spolocnost realshop na druhý den bol vysávac doma odporucame !!!

Overený zákazník Extreme Digital zRt Overený zákazník

Pridané: 15. decembra 2017

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• rýchle riadenie, super cena v tomto obchode,
  • pekne vysáva aj nízke koberce, oživí farbu kobercov
  • keď nechcete púšťať vodu, tak vysávate na sucho
  • zatiaľ neviem, použila som ho len 2x a všetko bolo OK

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Pridané: 23. novembra 2017

Zakúpený v Andrea Shop

• Super vec na upratovanie.

Overený zákazník Agem Computers s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 4. novembra 2017

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

• Perfektne čistí tvrdé podlahy parou+vysavanim, dobrý sací výkon, ľahké čistenie odpadovej nádobky

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 23. októbra 2017

Zakúpený v MALL.SK

• Používam len krátko, takze prvé dojmy: Rýchla práca - vysaje, umyje a takmer vysuší povrch v jednom slede aj od veľkého množstva roztrúsených nečistôt.
  • Dobre zvláda prechod z tvrdej plochy na koberec.
  • Solídne čistí aj okraje umyvanej plochy.
  • Údržba prístroja po pouziti vyžaduje trochu viac času, čo môže vadiť, pokial čistíte malú plochu a ponahlate sa...
  • Trosku vyššia cena, ale pokial máte väčšiu plochu vyžadujúcou každodennú údržbu, oplatí sa.

Myslím, že zatiaľ naplňuje moje očakávanie.

Pridané: 19. októbra 2017

• Funkčný výrobok skvelo povysával aj umyl. Bola som fakt spokojná.
  • Vadné vyroky

Prvý kúpený január 2017... Apríl pokazený. Mesiac čakania na vrátenie peňazí v hej. Sk. Druhý krát kúpený v alza v máji 2017 v auguste pokazený... Po 30 dňoch dali úplne nový kus... Vydržal 3 umytia a dnes zas pokazený. Vždy sa pokazí motorček čo točí kefu. 3x pokazený za 10 mesiacov. Len dúfam že vrátia peniaze a už nikdy viac

Pridané: 6. apríla 2017

• v jednom pristroji je vysavanie nasucho
  • vysavanie mokreho
  • umyvanie podlahy
  • vysusenie podlahy
  • dlhy kabel
  • vysava do vody
  • bezackovy
  • ma specialne samocistenie, kde sa odsaje spina z hubice a vsavacej plochy
  • velmi tazky
  • dost hlucny
  • vysoka cena
  • nevojde pod skrinu,ani pod postel, neda sa vysavat na oknach, na skriniach, na uzkych schodoch,na stene, da sa vysavat len na volnom priestranstve.

V jednom pristroji mozno pouzit vysavanie sucheho, rozliatej tekutiny, aj vacsieho mnozstva, nasledne po povysavani nasucho sa da podlaha poumyvat, potom po nej netreba slapat, ale postupne bez vypustania vody prejst, cim vsaje umyvaciu tekutinu a podlahu vysusi, umyla som aj drevenu dlazbu, je to lepsie ako s hadnrou, mam to hned suche. po handre to schne dlhsie. Ked vysavam, tak idem ustupom,cuvam dozadu, aby som neslapala po tom, co je umyte a potom co je uz vysusene.
Nemam rada pranie handier, preto som zvolila tento pristroj, nema handry, ale makku chlpatu kefu, ktora ma zopar tvrdsich stetin. Nevyhoda- nevojde pod skrinu,ani pod postel, neda sa vysavat na oknach, na skriniach, na uzkych schodoch,na stene, da sa len na volnom priestranstve na zemi. Vhodny na vacsie izby, haly, chodby, kde nie je vela haraburdia.
Ma dlhy kabel, ale pri vysavani zavadzia, lebo ide odspodu, treba ho pridrziavat alebo upevnit nejakou snurkou alebo gumickou.Vie sam stat, jednoduchym kliknutim stoji bezpecne vzpriamene. Vysava velmi dobre, ale dost huci. Teda velmi dost, ale da sa to zniest. Kefa je nejaka asi turbo, lebo sa divoko toci pri umyvani, aj pri vysavani. Umyvala som iba cistou vodou, myslim, ze ak by tam bol nejaky cistiaci prostriedok, ze to bude dost penit, neskusala som. Nadrzka na odpadovu vodu je dost mala, treba ju vymienat, v zavislosti od toho, kolko izieb sa vysaje. Hned ju treba umyt, lebo ak tam bude spinava voda s chumacmi prachu, bude smrdiet. Kefa a vsavaci otvor sa cistia jednoducho, co ma velmi potesilo, do specialnej tacky sa naleje voda, na nu sa vysavac postavi, zapne a vysavac toci kefou, taha vodu a pritom sa umyva. Vysledok je velmi dobry, snad uz ani netreba docistovat handrou hubicu, kefa sa mi tiez pozdavala uplne cista. Tacku je treba umyt, na okrajoch ostali prachove mokre zbytky. Vysavac je disajnovo velmi pekny, ale velmi tazky, pred casom ma bolela ruka, to by som vysavat nezvladla. Vysavanie s tymto chce fakt dobru kondicku. Doslova tazke hebedo. Mala som aj scoobu, stary model, ta bola super, lebo vliezla vsade, nemala handry, odpadavalo pranie,podlahy boli uzasne ciste, rukou prejst som mohla a neboli tam ziadne smietky, ale sa ustavicne kazila, v zaruke som ju musela vratit. Potom som kupila novy model, ten zanechaval po sebe doslova mlaky, spinave kaluze, siel prec po dvoch dnoch. Tento vysava dobre, az na to, ze je tazky.Treba zvazit, ci vysavanie fyzicky zvladate. Celu vahu vysavaca totiz treba drzat v ruke, nie ako v klasickom vysavaci, z ktoreho drzite iba hubicu a ruru.

Pridané: 20. februára 2017

• Náhradné diely (filter a valček) sa dajú bez problémov kúpiť na Slovenku (Alza), ale napríklad aj na nemeckom Amazone.
  • Šetrenie času.
  • Vhodné pre domácnosť so zvieratami a detmi.
  • Podlaha schne rýchlo.
  • Umýva kvalitne.
  • Hlučný.
  • Malá nádržka na špinavú vodu.

Šetrenie času.
Filter a valček sa dajú bez problémov kúpiť na Slovenku (Alza), ale napríklad aj na nemeckom Amazone. Tam majú aj cistiaci prostriedok Bissell.

Kvalitne vyčistí aj domácnosť so zvieratami.

Malá nádržka na špinavú vodu - to blato co v nej vznikne musim aspon trikrat vyprazdnit, kym upracem celý byt. Je vsak mozne, ze tento problem mat nebudete, ak nemate zem plnu zvieracích chlpov a rozsypanej podstielky. :)

Zlá dostupnost k okrajom. Dá sa dostat aj uplne k stene, ale len zpredu.

Ťažký - schody s ním neumyjete.

Pridané: 25. januára 2017

• Vysávač som síce nekúpil, pretože som najprv zisťoval či je možnosť zakúpiť niekde náhradné diely, ako napríklad čistiaci valček a pod.... ktoré sa časom určite opotrebujú.
  • Bohužial, na tento vysávač nikde v Európe žiadny náhradný diel nezoženiete, ani u oficiálneho dovozcu v Čechách. Jedine z Ameriky, kedy vás tento valček vyjde na 40€ s dopravou. Potom ešte nasleduje + clo a DPH.
  • No ďakujem.... :(

Pokial hľadáte kvalitný (asi) ale jednorázový vysávač, tento bude ten pravý.
Pre mňa nie....škoda

Pridané: 1. decembra 2016

(naposledy upravené 1. decembra 2016)

• Čistí podlahu naozaj dobre, aj zaschnutú špinu.
  • Šetrenie času oproti vysávaniu+mopovaniu.
  • Odchlpí koberec.
  • Vhodné pre alergikov.
  • Hlučný.

V balení je vysávač vrátane kefky, stojana na kefu, odkladacia tácka a 236ml čistič. Vybaľovanie a skladanie bolo ľahké.
Nie je výškovo nastaviteľný, pre mňa príliš vysoký (mám 159cm).
Dobre sa s ním manipuluje (kolieska, otočná hlava), len je dosť ťažký, takže vysávam aj oboma rukami. (Schody našťastie nemám.) Pod stolom povysávam bez problémov, celkom dobrý prístup k okrajom. Keď ho dám do vertikálnej polohy, tak sa kefa zastaví a vysávač "cvakne" - ostane stáť, čo je šikovné, netreba hľadať o čo ho opriem.
Šnúra je dostatočne dlhá, dá sa omotať alebo prichytiť na rúčku. Vysávanie je hlučné.
Tri tlačidlá. Zo spodu sa púšťa voda (tlačidlo držím občas aj nechtiac.) Pumpovanie vody indikuje LED svetlo. Potom dve tlačidlá, podlaha vs.koberec (ten pumpuje vodu rýchlejšie).
Šetrenie času oproti vysávaniu+mopovaniu. Najprv prejdete na mokro, kým nie je čisté, na koniec na sucho, aby sa podlaha vysušila (nie úplne, ale dostatočne). S vysávaním kobercov nemám veľa skúseností v byte mam len tri maličké a tie vyčistí a hlavne zbaví chlpov úžasne.
Oddelené nádoby, ľahké napĺňanie, záverečné čistenie síce zaberie minútku, kým všetko opláchnete (nádobu, kefku, hlavu, filter), ale lepšie ako čistiť obyčajný vysávač. Parkovacia tácka slúži aj na samočistenie - nalejete vodu a pustíte vysávač. Nemá indikátor plnej odpadovej nádoby, ale všimnete si, že špinavá voda ide späť na podlahu.

Na heuréke je tento vysávač duplicitne: https://vysavace.heureka.sk...

V popise na sk stránkach sa spomína špeciálny nástavec na okna - nepochopila som prečo, je to pristroj len na podlahy. Kupované z nemeckého Amazonu cez Black Friday za 249,9 eur.

Pridané: 1. decembra 2016

(naposledy upravené 1. decembra 2016)

• Čistí podlahu naozaj dobre, aj zaschnutú špinu.
  • Šetrenie času oproti vysávaniu+mopovaniu.
  • Odchlpí koberec.
  • Vhodné pre alergikov.
  • Hlučný.

Nie je výškovo nastaviteľný, pre mňa príliš vysoký (mám 159cm).

Na heuréke je tento vysávač duplicitne: https://vysavace.heureka.sk...

Zobrazujem 161 - 176 zo 176 recenzií 1...5 6 7 8 [ 9 ]