Recenzie Bissell

Janka Budáčová Janka Budáčová

Pridané: 1. februára 2024

• výdrž batérie
  • pomerne hlučný
  • na dlažbe zanecháva čmuhy
  • žiadne spare parts / náhradné diely dostupné lokálne, budete to musieť objednávať z ďaleka s dopravou za 12 e.

konkrétne sa po roku zlomil plastový kryt čo v servise dali ako mechanické poškodenie - samozrejme záruku neuznali, ale ani nenacenili opravu, pretože oni náhradné diely nedržia, tým pádom si to môžte sami riešiť s bissellom - čiže podpora prozákaznícka - za vysávač za 500 e ku ktorému som si cez NAY priplatila o tri roky dlhšiu záruku sa fakt neoplati.

Bissell CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro 3400N

Bissell CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro 3400N

Overený zákazník Bissell.sk juny

Pridané: 29. januára 2024

Zakúpený v Bissell.sk

• Škoda, že sa nedostanete pod nábytok

Perfektne vysáva a zároveň aj utiera, tam kde sa dostanete výškovo ale aj šírkou hubice

Bissell 3175N Icon Turbo 25V

Bissell 3175N Icon Turbo 25V

Overený zákazník Bissell.sk Pavol

Pridané: 22. januára 2024

Zakúpený v Bissell.sk

• Konečne je vysávanie zábavou,je veľmi praktický a výkonný a aj výdrž slušná.Bissell si zamilujete.
  • Ľahká manipulácia
  • Výkon , výdrž

Skúšal som viacero takýchto vysávačov, tento je perfektný.

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

Pridané: 16. januára 2024

• výkon
  • funkcie
  • údržba
  • ovládanie
  • design
  • nástavec pre väčšiu plochu nie je v príslušenstve

S prenosným čističom kobercov a čalúnenia BISSELL SpotClean Hydrosteam Pro som spokojný. Veľmi príjemne ma prekvapilo, ako dobre vysávač saje a čistí. Ovládanie je jednoduché. Nádoby na čistú a špinavú vodu sú dostatočne veľké na bežné používanie v domácnosti. Jeho celková veľkosť a hmotnosť je vyhovujúca. Výhodou je samočistenie a najmä použitie na viacerých povrchoch. Celkový dizajn vyzerá pekne. Z príslušenstva, ktoré je dostatočné, by som ocenil širší nadstavec na väčšiu plochu. Tento čistič by som odporučil.

Overený zákazník Testuj.to Aneta

Pridané: 11. januára 2024

• Super rozmery
  • voči veľkosti má ťah
  • jednoduché ovládanie
  • ideálne riešenie pre domácnosť s domácimi miláčikmi
  • je hlučnejší

Orbico SpotClean HydroSteam Pro 3700N je skvelou kombináciou praktickosti a účinnosti pre každú domácnosť. Vysávač s dostatočným sacím výkonom účinne odstraňuje nečistoty z rôznych povrchov, zatiaľ čo parný odstraňovač škvŕn ľahko rozpustí aj tie najtvrdohlavejšie škvrny na kobercoch a nábytku. Bez použitia agresívnych chemikálií predstavuje šetrnú alternatívu a moderný ergonomický dizajn spolu s jednoduchým ovládaním robia z tohto prístroja účinného pomocníka pri upratovaní domácnosti. Jeho rozmanité možnosti a funkcie zabezpečujú úsporu času pri zachovaní spoľahlivosti. Vrelo ho odporúčam každému, kto hľadá výkonný a viacúčelový nástroj na upratovanie svojej domácnosti.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 9. januára 2024

Zakúpený v Testuj.to

• kompaktnosť - malý, ľahký, mobilný
  • intuitívny , ihneď pripravený na použitie
  • priezor a nádoba na špinavú vodu
  • bez potreby použitia chemikálií
  • nenahradí klasický vysávač
  • vysoká spotreba čistiaceho prostriedku (ale môže sa používať aj bez)
  • nemá samonavíjanie
  • pre menšie plochy

Na pohľad pekný vysávač, takmer dizajnový kúsok. Veľký (sacia) sila v malom tele, navyše na kolieskach, ktoré nepotrebovali žiadnu veľkú montáž. Obsluhuje sa jednoducho a je hneď pripravený. Mňa osobne najviac baví priehľadné okienko na nadstavci a oddelené nádoby na čistú a špinavú vodu - človek vidí, akých nečistôt sa zbavuje (guilty pleasure) a aká bola účinnosť čistenia. Navyše sa nádoby dajú ľahko opláchnuť. Hlučný je podľa mňa tak štandardne. Voda sa spotrebuje rýchlo, je vhodný skôr na menšie plochy a bodové čistenie. Škoda, že mu chýba samonavíjanie kábelu a dlhá trubica, aby nahradil jeden domáci vysávač.

Overený zákazník BONUSKO Overený zákazník

Pridané: 8. januára 2024

(naposledy upravené 8. januára 2024)

Zakúpený v BONUSKO

• Vyčistí
  • Celkom pevná konštrukcia
  • Čítala som recenzie pred kúpou. Neverila som, že je naozaj tak hlučný. Tepujem len so stuplami v ušiach
  • Hadica na prívod a odvod vody je neuveriteľne krátka. Pri tepovani opierky gauča ho musím mať položený celý čas na sedacej časti, inak by nebolo možné dosiahnuť až na vrch a otepovať ho. Viac roboty mi dá pri tepovaní neustále prekladanie, posúvanie a otáčanie samotného tepovacieho stroja, lebo hadica má minimálny dosah.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 7. januára 2024

• Design
  • Jednoduché čistenie
  • Pomerne ľahký do ruky
  • Filtrácia nečistôt
  • nie je veľmi univerzálny
  • malé nástavce
  • nie je vhodný na väčšie plochy

Dlho som rozmýšľala, ako tento vysávač ohodnotiť. Oceňujem relatívnu ľahkosť prístroja, stačí naliať vodu a páči sa mi, ako sa špinavá voda automaticky odfiltruje do druhej nádoby a ľahko sa čistí. Očakávala som však, že vysávač ľahšie nahradí klasický vysávač na vysávanie väčších plôch, dodávané nadstavce sú príliš malé. Taktiež elektrický kábel by mohol byť dlhší, to isté aj hadica, človek sa pri tom musí dosť ohýbať. Vysávač som vyskúšala na silne znečistenom aute a fungoval dobre na povrchy a čalúnenie v aute, auto prešlo. Skúšala som s ním odstrániť aj škvrny na koberci a bohužiaľ vysávač si s tým neporadil dobre a očakávala som, že para koberce viac oživí.

Overený zákazník Testuj.to Patrik

Pridané: 7. januára 2024

• jednoducha inštalácia
  • intuitívne nastavenie
  • ľahká manipulácia
  • mierne ťažký
  • málo nástavcov

Vysávač Orbico SpotClean HydroSteam Pro 3700N od Bissell má jednoduché balenie, a skoro nulovú inštaláciu. Stačí naplniť vodou a čistiacim prostriedkom. Vybrať si daný typ koncovky, podla toho čo idete čistiť a môžte ísť na to. Nastavenie je veľmi intuitívne, vyberiete si paru, vodu alebo mix a po 30sekundách sa môžte vrhnúť do práce. Balenie obsahuje aj manual v češtine, ale nebol vôbec potrebný. Pridávam fotky očisteného gauča, Pred a Po čistení. Tak isto video ako presne parby vysávač funguje.

Overený zákazník Testuj.to Dávid

Pridané: 6. januára 2024

• Malé kompaktné rozmery
  • Kolieska zlepšujú mobilitu
  • Parná funkcia je super
  • Jednoduchá obsluha
  • Pomerne hlučný
  • Ergonómetria parného nástavca

Môj prvý dojem z parného čističa SPOTCLEAN HYDROSTEAM™ PRO 3700N je pozitívny. Tento malý a ľahký prenosný čistič je ideálny na domáce jednoduché čistenie čalúnenia pohovky a menších kobercov. Jeho výhodou je možnosť použitia rôznych nástavcov,ľahká mobilita vďaka kolieskam. Prístroj je hlučnejší.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 5. januára 2024

• malá váha
  • účinnosť
  • veľká hlučnosť
  • nedostatočný manuál
  • robustný elektrický kábel

Vďaka testovaniu, ktoré som mala možnosť vyskúšať Bissell 3700N SpotClean HydroSteam Pro, sama som nemala v pláne kúpiť si podobné zariadenie. Používam ho len krátko, ale môžem povedať, že čistí tak, ako deklaruje v popise. Vďaka kolieskam je celkom ľahko ovládateľný, hmotnosť tiež nie je veľká. Vadí mi len jeho vysoká hlučnosť, vzhľadom na cenu by som očakávala lepšie riešený elektrický kábel - je príliš robustný a celkom zavadzá. Chýba lepší a zrozumiteľnejší manuál. Uvítala by som aj predlžovací nadstavec na saciu hadicu.

Overený zákazník Testuj.to Pavol

Pridané: 5. januára 2024

• Účinnosť čistenia
  • Jednoduché ovládanie
  • Úspora času
  • Malá kapacita nádrže na vodu
  • Trochu hlučnejší

Orbico SpotClean HydroSteam Pro 3700N skvele kombinuje praktickosť a efektivitu, takže je užitočným doplnkom každej domácnosti.

Začnime vysávačom - jeho sací výkon je dostatočný na to, aby mal schopnosť účinne odstrániť nečistoty a prach z rôznych typov povrchov. Zvláda koberce aj tvrdé podlahy a zanecháva priestor krásne čistý.

Čo sa týka parného odstraňovača škvŕn, para efektívne rozpúšťa a odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny, napríklad na kobercoch alebo čalúnenom nábytku. Navyše je skvelé, že tento prístroj pracuje bez použitia agresívnych chemikálii.

Celkovo je dizajn tohto viacúčelového zariadenia moderný a ergonomický a jeho ovládanie je jednoduché a intuitívne. Funkcie a možnosti, ktoré ponúka, z neho robia nástroj na efektívne čistenie domácnosti s nemalou úsporou času.

Tento výrobok môžem bez obáv odporučiť každému, kto pre svoju domácnosť hľadá spoľahlivý viacúčelový vysávač a parný odstraňovač škvŕn.

Overený zákazník Testuj.to Juraj

Pridané: 4. januára 2024

• kompaktné prevedenie
  • účinné čistenie pomocou pary
  • iba obrazový návod
  • upchatie hadice vlasmi a následné zložité čistenie pomocou náradia

Čistič Bissell 3700N SpotClean som vyskúšal na čistenie čalúnených stoličiek a sedačky. Skúšal som čistiť aj koberec. Oceňujem kompaktný dizajn a rýchlu prípravu k prevádzke. S výsledným čistením stoličiek a pohovky som spokojný. Vďaka použitiu pary bola pohovka po chvíli suchá. Na čistenie kobercov sa podľa môjho názoru nehodí. Hoci som koberec predtým povysávala bežným vysávačom, došlo v priebehu krátkej doby k upchatiu hadice na vstupe vysávača vlasmi a chlpmi - sací výkon klesol na nulu. Bola nutná demontáž hadice pomocou šrobováka.

Overený zákazník Testuj.to Klára

Pridané: 4. januára 2024

• Jednoduchá manipulácia
  • Výkon, sila
  • Kombinácia Postrek+para+vysávanie
  • Hmotnosť a veľkosť prístroja
  • Väčšia hlučnosť
  • Menšia nádržka na vodu
  • Nástavec aj na rohy (špáry)

Prenosný čistič kobercov a čalúnenia BISSELL® SpotClean® Hydrosteam™ Pro je skvelý pomocník v našej domácnosti. Ľahko s ním vyčistíte rôzne povrchy, napríklad vyčistíte dlaždice a ich škáry. Prídavné kolieska a hmotnosť sú veľkým plusom. Kábel je tiež tak akurát dlhý.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 3. januára 2024

• jednoduchá manipulácia
  • výkon
  • skladný
  • malá nádoba na vodu

Najprv som sa zľakla, aký je malý, ale svojím výkonom prekonal moje očakávania. Zariadenie je ľahké, skvele sa s ním manipuluje. A to najmä vďaka kolieskam. Sedací vak by som ručne drhla hodiny, s vysávačom to bola neuveriteľná úspora času. Práca s vysávačom je ľahká a jednoduchá. Upratovanie je dôkladné. Pri väčších čistiacich plochách by som uvítala väčšiu nádobu na vodu, človek musí častejšie dopĺňať vodu a vylievať špinavú vodu.
Šikovný pomocník pri upratovaní. Úplne odporúčam!

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 2. januára 2024

• veľkosť prístroja
  • prípravok súčasťou
  • jednoduché čistenie nádob
  • rýchle nahriatie
  • malá teplota pary

Vysávač Bissell prekvapil malou veľkosťou, takže pri skladovaní zaberá málo miesta. Zaobstarala som si ho na čistenie škvŕn na koberci. Niektoré škvrny sa dali odstrániť hneď pri prvom použití. Na iné škvrny bolo potrebné prístroj použiť viackrát. Vďaka techlológii oddelených nádob bolo prekvapujúce, ako veľmi je voda v stroji špinavá.

Zobrazujem 1 - 20 zo 176 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...9