Recenzie Bissell

Pridané: 2. januára 2024

• Funkčnosť
  • Malý, skladný
  • Priehľadné nádoby
  • Škoda, že sa s ním nedá iba vysávať

Mala som to šťastie, že som pod stromček dostala vysávač Orbico SpotClean HydroSteam Pro 3700N. Sme 4členná rodina, máme dve malé deti, dve mačky a dvoch psov, takže naša pohovka, koberec je vždy plný chlpov, omrviniek a škvŕn s týmto vysávačom sa nám podarilo odstrániť aj dlho zaschnuté škvrny z bieleho koberca. Vysávač je ľahký skladný a dobre sa s ním manipuluje.

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• Skvelý čistiaci prostriedok
  • Jednoduchá manipulácia
  • Spoľahlivosť
  • Na špáry je dokonalý
  • Krásne vyčistí aj zaschnuté škvrny na sedačke

Úžasný produkt, ktorý naozaj vyčistí aj odolné škvrny.So strojom sa ľahko manipuluje a je veľmi ľahký a prenosný.Krásne vyčistí špinavé škáry na podlahe, ale naozaj vyčistí aj škvrny na pohovke.Pre mňa jeden z najlepších produktov, ktoré som dostala do rúk.

Bissell Revolution ProHeat 2X 1858N

Bissell 2278N

Overený zákazník Bissell.sk Lia

Pridané: 8. decembra 2023

Zakúpený v Bissell.sk

• Silný ťah, tri nadstavce, praktické použitie
  • Doporučená dĺžka schnutia filtra po umytí je 24 hod. V balíku sú však dva filtre, takže vysávač je k dispozícii bez obmedzení.
  • Dĺžka nabíjania - 8 hod.
Bissell čistiaci roztok do odstraňovača škvŕn SpotClean, 1 l

Bissell čistiaci roztok do odstraňovača škvŕn SpotClean, 1 l

Overený zákazník Alza.sk A.

Pridané: 26. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Zatiaľ nevyskúšané, ale značka je kvalita
  • Pozor, Bissell vám neuzná záruku ak nebudete používať ich čistič

Overený zákazník Testuj.to Martina

• čistiaci výkon
  • čistiaci prostriedok
  • nástavce
  • váha prístroja
  • hluk

Bissel spotclean Pet pro som vyskúšala na našej sedačke, ktorá bola vďaka deťom dosť znečistená. Na prístroji ma veľmi prekvapila jeho ľahkosť. Čakala som, že bude oveľa ťažší. Ako plus tiež hodnotím, že je čistiaci prostriedok súčasťou balenia. Sedačku vyčistil veľmi pekne, len ma zaskočilo, že je dosť hlučný. Ale celkový výsledok super.

Overený zákazník Testuj.to Bajča

• Jednoduchosť ovládania
  • Dva kroky v jednom
  • Samočistenie
  • Ťažký
  • Nádoba sa musí po každom použití ručne vyčistiť
  • Nemožno regulovať ťah

Máme 2 psy a jednu mačku... Stroj má obrovskú silu, škoda, že nejde regulovať, pretože kusové koberce a rohože to hrnie. Bere bordel aj z okrajov. Nečistoty ako piesok a drobné kamienky zo psov to skôr strieľa za seba. Nádoba na čistú vodu je dostatočne veľká, vystačí mi na celý dom (150 m2), ale nádoba na špinavú vodu je podstatne malá, jej naplnenie spoznáte, až keď stroj necháva kaluže. Kábel je dostatočne dlhý, dobre sa navíja. Je skvelé, že sa stroj rýchlo nahreje, koliečka sú gumové, takže nechrastia. Výborne povysáva a v podstate vyčeše chlpy z koberca aj rohoží. Po vytieraní je podlaha takmer hneď suchá. V jednom kroku je to super. Najlepšie je samočistenie kartáča.

Overený zákazník Testuj.to Daniel

• Obsah balenia
  • Výkon
  • Rôzne režimy pre jednotlivé povrchy
  • Dvojitý kartáč s tvrdými štetinami
  • Vôňa prípravku
  • Samočistiaci režim
  • Váha
  • Ťažká manipulácia
  • Hlučnosť

Už váha krabice vás upozorní, že ste si nekúpili lacný výrobok. Vysávač je v balení starostlivo poskladaný a naplnený jednotlivým príslušenstvom. Po jeho vybalení máte v rukách kvalitne spracovaný robustný tyčový vysávač. Jeho zloženie zaberie pár chvíľ a v zásade môžete okamžite začať vysávať. Prvá vec, ktorá ma zarazila, bola hlučnosť a neohrabaná manipulácia (samotný výrobok váži takmer 5,7 kilogramov + voda a čistiacie prostriedky). Každopádne je potrebné nájsť správny úchop na ovládanie s kolieskami a po čase si človek zvykne. Samotné čistenie zaujme hneď - v parnom režime naozaj šmuhy miznú pred očami a upratovanie začína byť radosťou. Skvelou vlastnosťou vysávača je možnosť ho postaviť kdekoľvek a nechať ho stáť (nie je nutné ho opierať, ale drží iba vlastnou váhou. Nemožno tiež opomenúť samočistenie v pripravenom stojane a čierna voda v odpadovej nádržke hovorí vo finále za všetko.

Overený zákazník Testuj.to David

• Dlhý napájací kábel
  • Príslušenstvo
  • Veľké nádrže na čistú aj odpadovú vodu
  • Väčší hluk

Tepovač má malé rozmery a manipulácia s ním je veľmi príjemná, rovnako tak ako dlhý napájací kábel, ktorý zaisťuje široký akčný rádius. Tepovač je síce hlučnejší, ale pri práci vás to nijak neobmedzuje. Ak máte doma zvieratko a potrebujete niečo na detailnejšie upratovanie ,tak Bissell Spotclean Pet Pro Plus je pre vás jednou z najlepších volieb.

Overený zákazník Testuj.to Radmila

Zakúpený v Testuj.to

• oddelené nádoby na vodu
  • perfektné čistenie a údržba
  • design
  • ľahké ovládanie tlačidiel
  • hmotnosť výrobku
  • kábel

Tento vysávač a mop v jednom je vhodný na väčšie, nezastavané plochy, ideálne geometrického tvaru (štvorec, obdĺžnik...). Do užších miest sa nedostane, nevyčistí plochu v blízkosti nábytku. Použili sme na plávajúce podlahy a na dlažbu. Vysáva a vytiera dôkladne, podlaha bola hneď čistá a suchá. Na koberci sme výrobok neskúšali. Tlačidlá sa veľmi ľahko prepínajú. Vyzdvihujem dve oddelené nádoby na vodu, na čistú a špinavú. Mali sme model s káblom, ale ten pri upratovaní prekážal. Nemohli sme ho použiť na schodoch v byte, je dosť ťažký a ťažko sa s ním manipuluje po schodoch.

Overený zákazník Testuj.to Vladimíra

• Dlhý kábel
  • Dobre vysuší
  • Zotrie aj odolnejšie škvrny
  • Dosť ťažký
  • Hlučný

Upratovanie s viacúčelovým vysávačom Bissel je rýchlejšie a efektívnejšie oproti klasickému vytieraniu mopom.Oceňujem súčasné vysávanie, ktoré zvláda veľmi dobre.Špinavá voda sa odvádza do samostatnej nádoby, takže sa vytiera len čistou vodou, čo tiež oceňujem.Dobre vysuší, podlaha nie je po vytieraní mokráJe to môj prvý viacúčelový vysávač, takže nemôžem porovnávať s iným.

Overený zákazník Testuj.to Alena

• jednoduchosť obsluhy
  • sila
  • skladnosť prístroja

BISSEL SPOTCLEAN PET PRO PLUS 37252 je praktický pomocník pri domácom upratovaní, obzvlášť ak sú doma zvierací kamaráti. Vyskúšala som jeho silu na pelechu a bola som prekvapená naozaj rýchlym a viditeľným výsledkom. Zostavenie prístroja je jednoduché, zaberie málo miesta, v balení bol aj čistiaci prostriedok. Už sa chystám aj na sedačku. Spokojnosť.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

Zakúpený v Testuj.to

• jednoduché a rýchle čistenie vysávača
  • jednoduché ovládanie
  • veľmi rýchle upratanie na sucho aj mokro
  • pomerne ťažký
  • je na kábel
  • dosť hlučný

Vysávač splnil moje očakávania a ešte viac ma prekvapila jednoduchosť čistenia. Máme doma batoľa a jedlo je vždy viac na podlahe ako brušku. Vďaka tomuto vysávaču je neporiadok vždy uprataný v priebehu niekoľkých minút. Som nadšená! Trochu mi vadí, že vysávač je dosť ťažký a pre drobnú ženu kvoli tomu ťažšie ovládateľný. A na dokonalosti mu uberá aj napájací kábel.

Overený zákazník Testuj.to Romana

• Samočistenie
  • Parný systém
  • Váha
  • Neobratnosť

Tento vysavač je výkonným pomocníkom v domácnosti s domácimi miláčikmi. Vďaka podsvieteniu vysavača je vidieť každú nečistotu, ako napríklad vlasy a chlpy. Vysavač je vybavený kartáčom, na ktorý sa však nenamotávajú vlasy. Vďaka parnému čisteniu môžete bojovať aj so zaschnutými škvrnami na podlahe.
Po použití vysavača, vysávač nemusíte zložito čistiť. Ak postavíte vysavač na stojan,tak sa automaticky rozsvieti tlačidlo, ktoré znamená automatické čistenie. Vysavač ušetrí čas, pretože súčasne vysávate a umývate.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Vzhľad
  • Funkčnosť
  • Samostatná nádoba na čistú a špinavú vodu
  • Jednoduchá manipulácia
  • Vhodný na podlahy aj koberce
  • 3 v 1 vysáva, vytiera a vysuší

Vysávač Bissel crosswave C3 Select sa mi veľmi páči, ako vzhľadom, tak aj tým, čo všetko dokáže. V jednom kroku vysáva, vytiera a zároveň suší. Je veľmi príjemné vidieť, koľko nečistôt som vysala a vytrela. A čo je veľmi dôležité, má 2 nádoby na vodu - jednu na čistú a druhú na špinavú vodu. Prípravok, ktorý je súčasťou balenia, je veľmi príjemnej vône. Upratovanie bola radosť, s produktom som veľmi spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Mária

• Moderný vzhľad
  • Jednoduché ovládanie
  • Skladnosť
  • Je pomerne hlučný

Je to super praktický pomocník, vysáva, vytiera a zároveň suší. Ušetrí mi veľa času a je to prvýkrát, čo ma baví vytierať podlahu. Ovládanie je veľmi jednoduché. Páči sa mi, že sú oddelené nádoby na čistú a špinavú vodu, takže vytieram len čistou vodou. Takisto môžem vodu dávkovať podľa potreby vďaka ovládaču na rukoväti.

Overený zákazník Testuj.to Tomáš

• Kvalita, úspora času, efektívnosť
  • Nemám, čo by som vytkol

Samotný vysavač Bissell CrossWave HydroSteam Select 3527N a jeho použité materiály pôsobia moderným a kvalitným dojmom, zpracovanie a všetky úkony na tomto stroji sú premakané, vytvárajú dobrý pocit.
Príprava pred upratovaním, upratovanie a údržba po dokončení čistenia, sú aj napriek prvému dojmu zložitosti, veľmi jednoduché. Tešíte sa na dalšie, veľmi, s pocitom ozajstnej funkčnosti, čistoty a vône.
Rotující kartáč, který sa dá vždy dokúpiť za rozumnú cenu, je vynikajúci, na kobercoch robí zázraky, skutočne rotuje, skutočne češe, skutočne čistí.
Dokúpiť sa dá aj kartáč vo verzii priamo na koberce.
Po každom čistení, vysávaní, sme prekvapení, v čom vlastne žijeme, ak máte psa, ako my, tak by to rozhodne nemalo chýbať v domácnosti. Je to skutočný pomocník a profesionál.

Overený zákazník Testuj.to Karla

Zakúpený v Testuj.to

• Čisté a ihneď suché podlahy
  • Valec nenamotáva vlasy, chlpy
  • Oddelené nádoby na čistú a spinavú vodu

Prvé, čo som u Bissell CrossWave HydroSteam Select 3527N vnímala, je jeho váha. Áno, je ťažký. Vzhľadom k jeho funkciam a výkonu je to ale celkom pochopiteľné. Obsluha je veľmi jednoduchá. Čistá voda v jednej nádobeí, špinavá v druhej. Naliať, vyliať, vyčistiť... všetko veľmi jednoduché. Ovládanie je tiež veľmi jednoduché. Všetko len dvomi tlačidlami. A jedno na čistenie stroja. Má celkom veľké kolesá, krásne jazdí po podlahe. Jeho umývanie a vysávanie je precízne. Podlahy sú čisté a hlavne takmer ihneď suché.

Bissel MultiSurface Pet with febreeze CrossWave 946 ml

• malý vysávač
  • ľahký váhou
  • dlhý kábel
  • efektívne čistenie
  • jednoduché čistenie po použití
  • súčasťou balenia prípravok na čistenie
  • 2 čistiace nadstavce
  • nástavec na čistenie prístroja
  • vyššia hlučnosť
  • krátka nasávacia hadica

BISSEL SPOTCLEAN PET PRO PLUS 37252 je veľmi pekná svojím jednoduchým vzhľadom. Jednoduchý na ovládanie ( má len jedno tlačítko). Malý a ľahký vysávač na mokré vysávanie kobercov, čalúnenia, kresiel, sedačiek či automobilu. Obsahom balenia je aj malá fľaštička s prípravkom, ktorá krásne vonia po čistote. Pre domáce využitie je dostačujúci a milo nás prekvapil.

Zobrazujem 21 - 40 zo 176 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...9