Recenzie Bissell

• Dlhý kábel
  • Nejde zariadiť silu ťahu
  • hlučnosť
  • váha vysávača

Jedným strojom môžem povysávať, vytrieť a vyčistiť rôzne druhy podláh (vyskúšané na vinyl, dlažbu, drevené parkety, koberec). Pred parným čistením je potrebné povysávať, inak pri fúkaní pary zároveň odfúknete nečistoty. Koberec dobre vyčistený, zostal trochu vlhký. Šnúra 7,5 m je dostatočne dlhá, ale dosť tuhá a neforemná, je potrebné ju zavesiť na háčik pod rukoväťou. Vďaka technológii Tangle-Free sa psie chlpy, vlasy atď. nenamotali na rotačný kartáč. Po zapojení do elektriny sa rozsvieti LED svetlo a na plochu pred vysávačom je dobre vidieť. Lepšie sa s ním pracuje na väčšej ploche. Oddelené nádoby na čistú a špinavú vodu - stále vytierate a čistíte čistou vodou, jednoduchá manipulácia. Veľká spotreba čistiaceho prostriedku, ale príjemne vonia. Obrázkový návod bol na samostatne z počiatku problém, ale po zapnutí vysávača pochopiteľný. Vysávač je dosť hlučný a ťažší. Pozitívne hodnotím, že po upratovaní sa vysávač a kartáčom na podložke jednoducho automaticky vyčistí čistou vodou.

Overený zákazník Testuj.to Sára

Pridané: 2. novembra 2023

• Jednoduchá obsluha
  • Rýchle zostavenie a čistenie
  • kábel, ktorý trochu prekáža pri upratovaní

Produkt je skvelý, účinný a úžasný pomocník do domácnosti. Jedinú nevýhodu vidím v kábli, ktorý všade prekáža.. Inak sa prístroj jednoducho zostavuje, obsluhuje, čistí aj skladuje. Prístroj má trochu vyššiu hmotnosť, ale nie je to nič tragické. Ako veľmi peknú vychytávku hodnotím podsvietenie a paru.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• 2 nádobky jedna na špinavú druhá na čistú vodu
  • Jednoduchá údržba
  • Hlučnosť
  • Váha

Ak si chcete uľahčiť prácu s deťmi alebo domácimi miláčikmi, upratovanie vás nebaví, ale čistota s deťmi je potrebná, tak Bissell CW HS PetSelect je ako stvorený pre vás. Nerada upratujem, radšej ten čas trávim so synom, ale bez upratovania by to nešlo, syn všade drobí, vyleje pitie alebo sa stane iná nehoda, však to poznáte. Príprava k upratovaniu je rovnaká ako keď sa pripravujete na klasické luxovanie a vytieranie s tým rozdielom, že čas sa vám skráti minimálne na 1/2. Stačí len si vziať nádržku, ktorú naplníte vodou podľa potreby a pridáte saponát, vložíte do bissellu, zapojiť a môžete upratovať... Áno, tak jednoduché to je, zvolíte program podľa znečistenia a upratujete. Najlepšie na tom je, že súčasne vysávate, utierate a sušíte, to ocenia všetci s malými neposedmi. Po použití ma prekvapilo, že voda bola úplne čierna, filter bol plný prachu aj napriek pravidelnému upratovaniu. Len nevýhoda je jeho hlučnosť a vysoký koberec sa zachytáva do kartáča a pre niekoho môže byť ťažší, ale to už je len maličkosť. Všetko ide dobre opláchnuť.

Bissell 3551N CrossWave C3 Select

• sací výkon
  • jednoduchá manipulácia
  • sieťové napájanie
  • väčší

Za mňa spokojnosť s kvalitným produktom, úspora času a energie, veľký sací výkon, na prvý pohľad dobre vytreté a povysávané (vzhľadom na to, čo som videla v nádobe na "vytretú" vodu) :-D Jedinou nevýhodou je, že je väčší a ťažšie sa dostáva napríklad pod lavicu alebo kuchynskú linku.

Overený zákazník Testuj.to Zdenka

• Dobre vysáva
  • Jednoduchá manipulácia
  • Viac nástavcov
  • Hlučnosť (býva aj u profesionálnych a dá sa vyriešiť napríklad štupľami do uší)

Tepovač je na pohľad veľmi pekný, skladný. V balení sú dva nástavce plus jeden na čistenie. Obsahom je aj prípravok, ktorý sa riedi vodou. Ten má príjemnú vôňu, pripomína mi vyčistené auto profesionálmi.

Samotné tepovanie je jednoduché, zriedite prípravok, vložíte do prístroja a zapnete.
Potom som nastriekala na sedačku, vypla a kartáčom prešla tie najväčšie škvrny. Znovu som ho zapla a len vysávala, niektoré škvrny som prešla viackrát.
Podľa návodu som vyčistila prístroj a sedačku nechala vyschnúť do druhého dňa.

Po príchode do obývačky druhý deň som cítila vôňu, ktorá je príjemná a nevtieravá.

Som teda veľmi milo prekvapená, po skúsenostiach s väčšími profesionálnymi čističmi, ktoré sme si vždy raz za čas požičali, sa vyrovnal s ľahkosťou.
A takto sa nám za výbornú cenu oplatí tá investícia do neho.

Overený zákazník Testuj.to David

• Nízka hmotnosť
  • Tichší ako konkurencia
  • Prekvapujúci sací výkon
  • Jednoduché použitie
  • prípravok dodaný k vysávaču nebol taký účinný ako ten, ktorý používame doma, ale to je len maličkosť

Bol som naozaj zvedavý a aj celkom skeptický, ako si BISSEL SPOTCLEAN PET PRO PLUS 37252 poradí so sedačkami, pretože sme mali, pred necelým rokom, požičaný stroj od konkurenčnej firmy a nepustili všetky škvrny. Opak je však pravdou! Fľaky preč, mapy preč a voda kalná ako bahno (cítil som sa ako najväčšie prasa). Vysávač je oproti konkurencii minimálne o polovicu ľahší, nie je taký hlučný a vďaka nižšej hmotnosti sa človek toľko nenadrie. Spočítané - konkurenciu predbehol na plnej čiare.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• dostatočné príslušenstvo
  • zrozumiteľný návod
  • extra dlhá napájacia šnúra
  • veľké nádobky na vodu
  • výborné výsledky po čistení
  • vôňa roztoku
  • trochu hlučnejší
  • vyššia nákupná cena roztokov na čistenie

Vysávač BISSEL SPOTCLEAN PET PRO PLUS 37252 bol po obstaraní domáceho maznáčika mojím snom, ktorý sa mi splnil a naplnil všetky moje očakávania. Je to veľký pomocník pri upratovaní. Je ľahký, takže ho prenesiete kamkoľvek a vďaka extra dlhej prívodnej šnúre ho prenesiete naozaj kamkoľvek. Hneď prvý test vysávača ma hrozne prekvapil. Výsledok môžete posúdiť na fotografii. Nielen podľa farieb koberca pred a po čistení, ale najmä podľa obsahu nádoby na špinavú vodu, na ktorej je vidieť, že funguje naozaj výborne a dostane z koberca aj špinu, ktorá nie je na prvý pohľad vidieť.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Pridané: 27. októbra 2023

• Jednoduchosť
  • "Nekonečná" šnúra
  • Jednoduché ovládanie
  • Potrebné minimum vody
  • Suchá podlaha
  • Nedostane sa pod nábytok

Úspora času je maximálna. Už len to, že v jednom kroku vysáva, utiera a suší podlahu. Skvelý pomocník. Vzhľadom k tomu, že mi doma behajú deti a psík, je pre mňa čistota na prvom mieste.

Jednoduché ovládanie, vysúšanie kartáča je absolútny luxus tohto vysávača. A ako ďalšiu výhodu vidím v dlhej šnúre. Nemusím stále sledovať, či šnúra dosiahne alebo nie.

Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Marcela

Pridané: 24. októbra 2023

• Rýchlosť upratania
  • Čistota po uprataní
  • Jednoduché ovládanie
  • Váha vysávača
  • Chýba nejaký kryt na kábel

Parný vysávač je vynikajúci v tom, že ušetrí čas. Mám psy, takže skvele nielen rýchlo povysáva chlpy a drobky, ale aj vytrie a vysuší. Mám vinylové podlahy a dosť ma prekvapilo, ako rýchlo je s ním upratované. Parné vysávanie je bezkonkurenčné na koberce. Povedala by som, že sa kobercom vrátil ich nový lesk. Čo je podľa mňa negatívum, to je váha vysávača, ale pretože robí veľa funkcií, dá sa mu to odpustiť. Rozhodne odporúčam presúvať ho ťahaním po podlahe, nie nosením.

Overený zákazník APOLLOs.SK petr1905

Pridané: 11. októbra 2023

Zakúpený v APOLLOs.SK

• Malý a výkonný. Mám ho na tepování aut a menších věcí na což bohatě stačí.

Kratší sací hadice. Jde o zvyk...

Overený zákazník BeGadget Petr

Bissell SpinWave Cordless 2240N

Overený zákazník OKAY.sk Jiřina

Pridané: 24. septembra 2023

Zakúpený v OKAY.sk

Vynikajúca pomoc pri vytieraní podlahy, zatiaľ som veľmi spokojná.

Overený zákazník BeGadget Prestige

Pridané: 3. septembra 2023

Zakúpený v BeGadget

• Malý kompaktný prístroj.
  • Ľahká manipulácia.
  • Nenáročné čistenie po použití.
  • Výhodný pomer cena / výkon.
  • Dostatočný výkon na čistenie menších a stredných plôch.
  • Relatívne malé nádrže na vodu so saponátom a odpadovú vodu.
  • Vysoký hlučnosť (tá je však pri týchto zariadeniach obvyklá).

Bissell SpotClean 1558N naplnil moje očakávania. Po počiatočných problémoch s nepochopením obrázkového návodu som začal tepovať. Chvíľu to trvá, kým prídete na správny spôsob vlhčenia a odsávania. Výsledky sú však veľmi uspokojivé a drobné kusy nábytku (stoličky a kreslá) boli naozaj čisté. Horšie je to s väčšími plochami ako sú koberce alebo sedačky, kde sa dosť narobíte.
V každom prípade je to cenný pomocník do domácnosti a ušetrí Vám značné výdavky pri objednávaní profesionálnych tepovačov s veľkými strojmi.

Overený zákazník planeo.sk Peter

Pridané: 31. júla 2023

Zakúpený v planeo.sk

• Za mna vynikajúci tepovač za prijatelnú cenu,vytepoval som s ním krásne sedačky na aute,bol som prekvapený
Bissell 17132 CrossWave

Bissell 17132 CrossWave

Overený zákazník K24.sk Overený zákazník

Pridané: 5. júna 2023

Zakúpený v K24.sk

• Som spokojná, jednoduchá obsluha a na dlažbe nezostane žiadna spinka vrelo odporúčam.
Bissell Steam Shot

Bissell Steam Shot

Overený zákazník Alza.sk Patrick

Pridané: 14. mája 2023

Zakúpený v Alza.sk

Na to ako píše nemá také parametre s lacneši lepšie pôda výkon

Bissell 2278N

Bissell 2278N

Overený zákazník Alza.sk Eva

Pridané: 5. mája 2023

(naposledy upravené 5. mája 2023)

Zakúpený v Alza.sk

Výborný pomocník, máme dve mačky, jedna je biela tak nám na jar doma “sneží” biela srsť, tento vysávač ma silnú saciu vlastnosť, plus kefa krásne vyčistí textílie, doporučujem!

Overený zákazník vstavanky JB

Pridané: 16. marca 2023

Zakúpený v vstavanky

• Dobrý sací výkon
  • vhodný na menšie plochy
  • malá hubica - vhodná do nedostupných priestorov
  • pomerne malé rozmery tepovača
  • kratšia hadica, ale prístroj je pomerne malý takže ľahko prenosný
  • hluk je pomerne vysoký, ale nie je to nič čo by sa nedalo zniesť

Celkovo hodnotím ako dobré zariadenie.

Bissell CrossWave Cordless Max 2765N

Bissell CrossWave Cordless Max 2765N

Overený zákazník sk.ab-com.cz Overený zákazník

Pridané: 13. marca 2023

(naposledy upravené 13. marca 2023)

Zakúpený v sk.ab-com.cz

• jednoduché ovládanie
  • samočistenie super vec
  • treba dať teplejšiu vodu, aby rozpúšťalo zasušenú špinu
Bissell Icon Pet 2602D

Bissell Icon Pet 2602D

Overený zákazník Andrea Shop Zuzana

Pridané: 2. marca 2023

Zakúpený v Andrea Shop

• Vysávač nám prišiel poškodený ( odlomená plastová úchytka na hadici), reklamovali sme ho a opäť prišiel poškodený ( pri vysávaní vypadávala nádobka na smeti). Nakoniec sme ho vrátili úplne. Negatívna recenzia sa týka iba vysávaču. ANDREA SHOP ako obchod bol veľmi ústretový, reklamácia bola v oboch prípadoch riešená okamžite a peniaze boli vrátené tiež obratom.

Zobrazujem 61 - 80 zo 176 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...9