Recenzie Bissell

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Zakúpený v Testuj.to

• nedoceniteľný pomocník pri upratovaní
  • samočistenie
  • sací výkon
  • hlučnejší

Upratovací pomocník, ktorý vytiera a vysáva jedným ťahom, čo oceňujem vzhľadom na to, že mám v byte malé dieťa, ktoré večne rozlieva niečo na podlahu, psa a kombináciu lina, dlažby a koberca. Vysávač je káblový, ale kábel je dostatočne dlhý a na rozdiel od iných vysávačov s dokovacou stanicou je aj výkonný - poradí si s chlpmi, vlasmi aj zaschnutými škvrnami.
Ovládanie je pohodlné, pomocou tlačidla v rukoväti môžete prepínať medzi typmi podláh. Kĺb sa ľahko otáča do strán a hlavica vysávača sa dostane takmer všade. Vďaka oddeleným nádržiam na čistú a špinavú vodu sa na vytieranie používa vždy len čistý roztok (čistiaci prostriedok je súčasťou balenia). Vysávač je vybavený automatickým čistením, takže odpadá aj potreba oplachovania vlasov a nečistôt z nádržky na špinavú vodu. Za mňa môžem len odporučiť - ak napríklad dieťa vyleje na podlahu mlieko, nie je nič jednoduchšie ako túto mokrú škvrnu hneď povysávať a vyčistiť, a to aj z koberca.

Overený zákazník Testuj.to Ondrej

• desigh
  • robí to, čo má
  • jednoduchá údržba
  • krátka hadica
  • hluk (deti a zvieratá sa ho boja)
  • vyššia cena

Do rodiny s deťmi a domácimi miláčikmi je dnes takmer povinnosť niečo také zaobstarať. Moje prvé použitie sa uskutočnilo na približne 5 rokov starej sedačke, ktorá už niečo zažila, bola plná rôznorodých zaschnutých škvŕn a pre prístroj to bola skutočná výzva. Aj napriek tomu, že si so všetkými zaschnutými škvrnami neporadil na prvýkrát, aj po prvom čistení to bolo veľmi viditeľné, sedačka dosť ožila a ja som si užíval ako sa zásobník plní nečistotami. Pri pravidelnom používaní sa prístroj určite oplatí. Prídavný nadstavec je vhodný pre čistenie väčších plôch a potom tiež ak nechcete zanášať zvyšok vysávača usadeninami, tie zostávajú v extra nádobe.

Overený zákazník Testuj.to Renča

• Jednoduché nastavenie
  • Hluk

Mať doma tri malé deti, z toho dve divoké dvojčatá, psa a kocúra je náročné. Dosť často sa tane, že nejaký ten fľak sa proste podarí. Vyliate pitie, detská nehoda, pes so špinavými labkami... No kým som si zaobstarala Bissel čistila som všetko ručne a dvakrát ročne si požičala tepovač, vtedy som od rána do noci lietala aby som všetko stihla. Teraz len vyberiem z krabice, rýchlo zložím a fľak vyčistím za čerstva raz dva ☺️ je skvelý, rýchly, jednoduchý a hlavne účinný

Overený zákazník Testuj.to Dominika

• Dôkladné upratanie
  • Jednoduchá obsluha
  • Dizajn
  • Výrazné svetlo
  • Trochu ťažší, ale ničomu to nevadí
  • Je potrebné používať len predpísané čistiace prostriedky

Rýchle a efektívne upratovanie aj väčších plôch.
Skvelý výkon.
Jednoduchá obsluha vrátane čistenia prístroja.
Ideálny pre domácnosť so zvieratami, perfektne zbiera prach a chlpy.
Podlaha je prakticky ihneď suchá.
Veľmi dobre vyčistí podlahu so štruktúrou.
Objemná nádržka, zvlášť čistá a špinavá voda.

Overený zákazník Testuj.to Jarmila

• všetko v jednom
  • dlhý kábel
  • jednoduchá údržba
  • pomerne hlučný
  • nie veľmi ľahký

BISSEL CrossWave C3 Select 3551N vysávač je skvelý na mokré a suché vysávanie a tiež na vytieranie.... jedným strojom vyčistíte celý byt.... za krátku chvíľu, veľká úspora času, krásne prevoňaný byt... proste paráda. Len je trochu ťažší ako iné vysávače...

Overený zákazník Testuj.to Aneta

• Výkonnosť
  • Úspora času
  • Váha, je celkom ťažký

Tento vysávač mi ušetrí veľa času pri upratovaní, pretože vysáva a utiera v jednom kroku. Páči sa mi tiež, že je zároveň parný čistič, ktorý odstráni odolnejšiu špinu a tiež je na koberce, ktoré perfektne oživí. Ďalšou výhodou je, že sa rotačný kartáč čistí pomocou jedného tlačidla.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• dlhý kábel
  • jednoduché čistenie podlahy
  • veľmi účinný
  • flexibilita,
  • nemožno použiť ihneď po čistení

vysávač je dobrý v tom, že vysaje aj mokré nečistoty, flexibilita však nie je veľká a nasáva len 1 cm od steny... má dostatočne dlhý kábel, bohužiaľ nestačí na to, aby som vyčistila celý dom naraz, po čistení sa môže používať až za 24 hod. Keď sa vyčerpá voda v nádobe, treba všetko vyčistiť a filter dlho schne, takže za jeden deň neupracem, na svetlej podlahe niekedy zanecháva šmuhy

Overený zákazník Testuj.to Bára

Pridané: 8. novembra 2023

• čistí
  • obrovský a ťažký

je to úspora času, keď môžem vysávať a utierať zároveň, ale rozhodne to nie je jednoduché, vysávač je ťažký a nemotorný, nedostanete sa s ním do žiadnych rohov a zákutí, takže ak chcete naozaj poriadne upratať, musíte aj tak vytiahnuť starý vysávač s dlhou hubicou. Odporúčam ho ľuďom, ktorí majú obrovský priestor bez nábytku

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 8. novembra 2023

• Kartáč na konci hubice
  • Nízka hmotnosť, jednoduchá manipulácia

Bissel Spot Clean je veľmi užitočný pomocník do domácnosti pre rodiny s malými deťmi a domácimi miláčikmi.
Upratovanie s ním je jednoduché, veľmi efektívne a hlavne rýchle. Vďaka malému kartáčiku na konci vydávacej hubice sa nemusí používať daľšie extra príslušenstvo.

Overený zákazník Testuj.to Magdalena

• Oddelené nádoby
  • Funkcia para
  • Dostatočne dlhý kábel
  • Celkom rýchle čistenie
  • Je ťažký
  • Nevyčistí rohy

Vysávač je veľkým pomocníkom pri každodennom upratovaní, v jednom kroku povysáva aj utrie naraz. Zloženie vysávača je jednoduché, má svoj stojan, takže nezaberie v domácnosti veľa miesta, kábel je dostatočne dlhý, nemusí sa prepichovať z jednej zásuvky do druhej v každej miestnosti. Má oddelené nádobky, takže sa nemieša čistá a špinavá voda, čo je veľkým plusom. Upratovanie s ním je ľahké, rýchlejšie, funkcia pary bezchybná.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Dlhá šnúra
  • Jednoduchá manipulácia
  • Dizajn
  • Skladný
  • Hluk

Vysávač odporúčam všetkým čo mají domáce zvieratká. Pri akejkoľvek nehode je veľkým pomocníkom. Čo oceňujem je naozaj veľká sila takže vyčistí naozaj do hĺbky . Perfektná dlhá šnúra ľahká manipulácia. Možno na môj vkus viac hlučný čo nemá vplyv na efektívne čistenie.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

Zakúpený v Testuj.to

• vytiera a vysáva súčasne
  • skvelá úspora času
  • tým, že nie je na batériu, tak viem, že sa nevypne sam od seba
  • kábel od vysávača
  • váha vysávača
  • hluk vysávača

Výhodou výrobku je, že vysáva a zároveň vytiera tvrdé podlahy a pri prepnutí môžem vysávať aj koberec. Nevýhodou pre mňa je, že kábel od vysávača nie je namotávací - musím ho stále držať, mohol by byť dlhší. Zo začiatku sa mi vysávač zdal aj dosť ťažký, avšak pri druhom a ďalšom použití sa mi to už tak nezdá.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• dobre čistí
  • príslušenstvo bez dlhšej trubky

Vysávač čistí dobre, ale to je myslím viac-menej dané čistiacim prostriedkom. Páči sa mi malý rozmer, ale na to, že je vysávač určený len na menšie plochy je veľký a výkon nič moc. V porovnaní s konkurenciou je hlučný a drahý. Počítala som, že sa chlpy budú dať povysávať, keď je vysávač PET, ale len ich kartáč zožmolkuje na koberci. Predpokladala som, že kvôli tomu je nádržka za hubicou, kde sa budú zachytávať, aby neupchaly vysavač. Chýba mi aj dlhšia trubica, ktorá by sa hodila na čistenie väčšej plochy. Čistila som menší koberec, kde často ležia mačky a lezenie po štyroch, pretože inak sa použiť nedá, nie je nija komfortný.

Overený zákazník Testuj.to Kamila

• Účinnosť upratovania
  • Rýchlosť upratovania
  • Výkon vysávača
  • Ťažký
  • Údržba

S vysávačom Bissel CrossWave som veľmi spokojná. Veľmi pozitívne hodnotím úsporu času venovaného upratovaniu. Vďaka tomu, že vysáva a zároveň vytiera, mi upratovanie netrvá tak dlho. Máme doma psa, ktorý púšťa chlpy a koberce. S bežným vysávačom som bola zúfalá. Chlpy boli stále viditeľné. S týmto vysávačom a pravdepodobne aj s jeho výkonom mám koberce naozaj ako nové. Tiež chválim nádržku na čistú a špinavú vodu. Vždy vytieram čistou vodou.
Jediné negatívum by som videla v hmotnosti vysávača. Je dosť ťažký.
Celkovo som spokojná a môžem ho odporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Marcela

• Má naviac paru
  • Umyje aj zaschnuté lepkavé veci
  • Dezinfikuje
  • Že u nádobky kde je filter veľmi sa ľahko upchá chlpmi

Tento produkt som si zakúpila sme 8-členná rodina plus psík a bývame v byte 3+1 musím uznať, že tak čistú domácnosť v jednom kroku som nemala vysávam a zároveň umyjem a usuším zem veľmi rýchle upratovanie a nenáročné a koberce zbavím všetkých vlasov a chlpov

Overený zákazník Testuj.to Petra

• Ušetrí čas
  • Ušetrí prácu
  • Samočistiaci program
  • Hlučný
  • Moc dlhý kábel

Do domácnosti s dvoma psami a malým dieťaťom je tento vysávač nevyhnutnosťou. Keďže vysáva a zároveň mopuje, šetrí prácu. Musím povedať, že vytiera naozaj kvalitne, podlahu zanecháva hneď suchú, dokonca zotrie aj odolnú špinu pri krbe. A veľmi oceňujem samočistiaci program.

Overený zákazník Testuj.to Mariana

Pridané: 6. novembra 2023

• kompaktné balenie
  • priložený čistič
  • kartáče na hlavicu
  • priehľadná hlavica
  • jednoduché ovládanie
  • príjemná vôňa čistiaceho prostriedku
  • vysoká hlučnosť
  • malý sací výkon
  • striekanie z hlavice sa horšie kontroluje

Rýchle doručenie, kompaktná veľkosť a hmotnosť. Kompletné balenie tak, ako je uvedené na krabici a v popise produktu. Tepovač bol zabalený v krabici a krabica naviac vo fólii. Oceňujem video návody a jednoduché ovládanie. K baleniu navyše bol priložený aj tekutý čistič ktorý veľmi pekne vonia a dobre čistí, chýbala mi však odmerka, preto som musela 30 ml odhadovať. Potešila ma dĺžka kábla (7,5 metra) a hadica 1,5 metra, ktorá sa navíja na tepovač a tak je skvelo skladný. Jednoduchá obsluha - dve nádoby na čistú a špinavú vodu. Celý proces čistenia prebieha priamo pred vami. Dobre zachytáva chlpy aj blato a iné nečistoty. Produkt vraciam len preto, že je pre mňa príliš hlučný a oproti nášmu vysávaču má menší sací výkon.

Overený zákazník Testuj.to Jitka

Pridané: 6. novembra 2023

• Skladovateľnosť/veľkosť čističa
  • Príjemná vôňa čistiaceho prostriedku
  • Eliminuje zvierací zápach
  • Dostatočne dlhý prívodný kábel
  • Hlučnosť
  • Kratšia zabudovaná hadica

Prenosný čistič Bissell som si zaobstarala na boj proti rôznym škvrnám od nás (dvaja dospelí, dieťa a pes). Čistič som skúšala na rôzne škvrny na gauči aj koberci od čohosi-rozliaty nápoj, fľaky od jedla, otlačky špinavých labiek a odstránenie zvieracieho zápachu. Za seba môžem povedať, že všetko uvedené zvládol veľmi dobre. čistiaci prípravok odstránil škvrny aj zvierací zápach a má príjemnú vôňu. Oceňujem veľkosť a skladnosť čističa. Jediné čo mi trochu vadí je hlučnosť čističa pri prevádzke a na mňa krátka zabudovaná hadica.

Overený zákazník Testuj.to Martin

Pridané: 4. novembra 2023

• Príjemná vôňa čističa
  • Kompaktnosť vysávača
  • Príslušenstvo
  • Dobrá manipulácia
  • Váha
  • Qr kód sprievodca pre prvé použitie a čistenie
  • Tepovacie nadstavce mohli byť utesnené, trochu tým stráca výkon
  • Ak sa neutiahne väčšou silou, viečko na čistú vodu, preteká.

Vysávač Bissel je pre mňa prekvapením. Je ľahký, skladný a napriek tomu výkonný. Vyskúšal som rôzne povrchy ( matrace, pohovka, koberec) a som s výsledkami spokojný. Veľmi ľahko sa ovláda a vďaka dostatočne dlhému privádzaciemu káblu som dosiahol kam som potreboval. Dostatočne silný 750w motor, obe tepovacie hlavice sa dobre držia a nádržka na špinavú vodu má skvelo vyriešené uzatváranie a vyberanie.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

Pridané: 4. novembra 2023

• Funkcie
  • Čo sa píše, je pravda

Musím uznať, že tento parný vysávač vám teda skutočne perfektne vyčistí koberec aj iné plochy, parná funkcia zbaví baktérií a navyše vytepuje ako profík ?so zvieratami a deťmi je to ten najlepší pomocník. Naviac firma Bissel podporuje zvieratká, útulky. Prosto navrhuje pomocníkov na upratovanie a zároveň pomáha zvieratkám ❤️.

Zobrazujem 41 - 60 zo 176 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...9